Jánský - Pojišťovací služby

Kollárova 131, 537 01 Chrudim, Tel./fax: 469 621 953


Představení společnosti :

Naše, pojišťovací společnost byla založena fyzickou osobou ke dni 13.12.2002.Od 1.2.2003 pod obchodním názvem, Jánský - pojišťovací služby.

Praxi a znalosti v oboru pojišťovnictví jsem postupně získával od roku 1990 jako zaměstnanec České pojišťovny a. s. – specialista pro pojišťění průmyslu a podnikatelů. Od roku 1997 jako výhradní obchodní zástupce České pojišťovny, a v roce 2002 jsem začal svým stávajícím, i novým klientům poskytovat služby jako pojišťovací makléř.

Vzhledem k tomu, že velká část klientů z tohoto období, projevila zájem o tento druh nové spolupráce, máme v současném portfoliu většinu původních klientů, kteří i nadále využívají našim prostřednictvím služeb České pojišťovny a.s. ale i těch, kteří požadovali z různých důvodů změnu pojistitele. Těmto klientům jsme tedy připravili nabídky, které jsme ve formě výběrového řízení vyhodnotili a podle uvážení klientů jim zprostředkovali pojištění u některé, ze  spolupracujících pojišťoven.

Tento stav, a skutečnost, že se pro své obchodní partnery snažíme neustále rozšiřovat nabídku svých služeb, a mimo klasického servisu, spojeného s pojištěním průmyslu a podnikatelů, nabízet např. i životní a neživotní pojištění občanů – zaměstnanců firem, pro které jsme schopni s pojišťovnami vyjednat oproti individuálně sjednaným řadu výhod, případně u stávajícího pojištění,doporučit a sjednat cenově výhodnější nabídky.Od výše uvedeného se odvíjí i celková strategie a filosofie společnosti.

Vedle dodržování zákonných ustanovení a předpisů, smluvních ujednání a etických norem, dbáme zejména, na dodržování těchto principů spolupráce:
 
  • jakákoliv jednání s pojišťovnami, od sjednávání pojištění až po řízení likvidace pojistných událostí, jsou vždy vedena v zájmu klienta, s vědomím, že náš profit není závislý na pojišťovnách,od kterých jsme sice odměňováni, ale jen v tom případě, pokud jim doložíme, že jsme s klientem ve smluvním vztahu, a k jednání s pojistiteli a k zastupování klienta  jsme písemně zplnomocnění „Plnou mocí“
  • dbáme na každodenní dosažitelnost, snadnou a rychlou realizaci neplánovaného osobního styku na základě výzvy  klienta 
  • smluvně jsme připraveni převzít i závazek plánovaného osobního styku, s určením konkrétní osoby, její zastupitelnosti včetně určení pevných termínů pro pracovní schůzky a návštěvy provozoven
  • jednou ze zákonem stanovených podmínek provozování činnosti pojišťovacího makléře a pojišťovacího agenta, je pojištění profesní odpovědnosti, které má naše firma v zákonem požadovaném rozsahu, uzavřeno u pojišťovny Generali a.s. 

 


Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies