Jánský - Pojišťovací služby

Kollárova 131, 537 01 Chrudim, Tel./fax: 469 621 953


Formy spolupráce 

Nabízíme zprostředkování jakéhokoliv druhu pojištění ve dvou formách a to jako

1.Pojišťovací makléřská společnost - makléř
(v registru pojišťovacích zprostředkovatelů vedený u ČNB)

 Spolupráce s podnikatelskými fyzickými i právnickými subjekty je možná na základě


a) smluvního zastoupení např. Mandátní smlouvou – která upravuje např. i rozsah bezplatných služeb poskytovaných klientovy na základě dohody a v rozsahu který je závislý např.  na objemu zprostředkovaného pojistného.Jedná se např. o organizaci výběrových řízení na pojistitele, včetně shromáždění podkladů nutných pro vyhotovení nabídek jednotlivými oslovenými pojišťovnami, dále o pověření k zastoupení a řízení zájmů klientů při řešení pojistných událostí, realizace školící činnosti apod.

b) zplnomocněním na základě - Plné moci – pro zastoupení klienta při obstarání poptávek na pojištění u pojišťoven, zplnomocnění pro jednání ohledně vyřizování pojistných událostí, apod.

2.Pojišťovací poradce - agent
(v registru pojišťovacích zprostředkovatelů vedený u ČNB)

Služby občanům, poskytujeme přímo sjednáváním pojistných smluv, povinného ručení, havarijního poj., poj. rod.domků, chat a bytů, domácností, životního a úrazového pojištění,
penzijních fondů a stavebních spoření od jednotlivých vybraných pojišťoven v  pojišťovacích kancelářích, nebo prostřednictvím našich pojišťovacích zprostředkovatelů.
 


Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies